GRIEĶIJĀ PRET EIROPAS SAVIENĪBAS BEZDIEVĪGO IEKĀRTU BAZNĪCAS GANI VĒL PACEĻ SAVU BALSI

DOHIĀRA KLOSTERA IGUMENS: PAREIZTICĪBU PAKĀPENISKI IZNĪCINA

Atons, 15.maijā, 2017.gadā

Atona kalna Dohiāra klostera arhimandrīts Grigorijs (Zumis) situāciju Grieķijā un Eiropas savienībā publiski raksturoja šādi:

«Mūsu vadītāji nepanes neko, kas smaržo pēc vīraka un svecēm un apzināti ar to cīnās. Viņi karo ar Baznīcu un mēģina šo “problēmu” nomēzt no sava ceļa. Tie izmisīgi cīnās, lai nekur nebūtu krustu, lai nebūtu zvanu, neiedegtos sveces. Lai pludmales rotātu nevis baznīciņas, bet bāri un kafejnīcas.

Viņi ievieš zaimojošus likumus, kas pretojas dabiskajam un likumīgu dara pretdabisko. Nu arī daudzbērnu mātēm atcēluši pabalstus. Baznīca izrādījās negatava partijas SyRiza sirpja un āmura sitieniem. Ieraudzījām arī viņu politisko godīgumu. Apsolījuši Eiropas kreditoru memorandu neparakstīt, viņi to ne tikai parakstīja, bet arī apgānīja Grieķiju. Viņi mērķtiecīgi vairo nabadzību un bezizeju, tikai ņem, bet nedod nekad.

Nu viņi grib ierobežot skaidrās naudas apriti. Vai sveces baznīcā es pirkšu ar bankas karti? Vai ar plastikāta karti ziedošu nabagiem? Jūs klusējat, jo baidāties runāt? Bet varenie diendienā līksmojas jūsu bērēs un dejo uz jūsu kapiem, uzdziedot: “Mēs viņus nožmiedzām, iznīcinājām, izslaucām”. Visās malās uzstādīti elektroniskie slaucamaparāti. Pret mums attiecas kā pret lopiem?

Ielas pilnas ļaudīm, kas atkritumu konteineros pūles sev atrast ko ēdamu. Nepanesamas un neticamas šausmas!

Grieķiem uz jebkāda iemesla pamata var atņemt māju un par nolādētās Eiropas Savienības tajā naudu izmitināt tā saucamos bēgļus. Sākumā ar saknēm izplēš cilvēkus no viņu dzimtajām zemēm, bet pēc tam sāk par tiem “rūpēties”.

“Nost ar visām tikumiskajām vērtībām, nost ar reliģisko un patriotisko simboliku, nost ar evaņģēlisko patiesību. Nost ar varoņiem un nacionālajiem svētkiem” – visa informācija bērniem tiek pasniegta izkropļotā veidā. Lai dzīvo meli un terors!… Agrāk mēs savu namu durvis pat neslēdzām. Nu esam aizbarikādējuši baznīcas, aizbarikādējuši savas mājas…

Agrāk ļaužu pilnās vietās pietika nokliegties “kristieši, kristieši” un galvas pagrieza visi. Šodien… neviens. Visi galvas ierāvuši bailēs, ka tik nenodomātu, ka viņi ir kristieši».

Versija krievu valodā: http://pravoslavie.ru/103848.html

Komentāri (0)

Ierakstiet komentāru

Jūsu e adrese netiks publicēta. Obligāti aizpildāmais atzīmēts *